Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Qytetarët e Vushtrrisë deklarohen kundër idesë së Thaçit për kufijtë
Qytetarët e Vushtrrisë deklarohen kundër idesë së Thaçit për kufijtë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qytetarët e Vushtrrisë deklarohen kundër idesë së Thaçit për kufijtë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 57 shikime
 • 57 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shkëmbimi i territoreve vazhdon të mbetet një nga temat më aktuale për qytetarët. Ndërkaq, deklaratat e presidentit Hashim Thaçi, në lidhje me korrigjimin e kufijve, kanë ngjallur reagime të qytetarëve të Kosovës. Këtë herë, KosovaPress ka intervistuar disa qytetarë nga komuna e Vushtrrisë, të cilët janë shprehur kundër korrigjimit të kufijve të Kosovës.

Kategoritë


0 komente


0/500