Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Qytetari nuk ia jep dorën Kadri Veselit, truproja e ‘kërcënon’
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qytetari nuk ia jep dorën Kadri Veselit, truproja e ‘kërcënon’

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qytetari nuk ia jep dorën Kadri Veselit, truproja e ‘kërcënon’

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 182,859 shikime
 • 182,859 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente