Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Qytetari shpreh pakënaqësi për pabarazi në trajtimin e pacientëve në krahasim me liderët
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qytetari shpreh pakënaqësi për pabarazi në trajtimin e pacientëve në krahasim me liderët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qytetari shpreh pakënaqësi për pabarazi në trajtimin e pacientëve në krahasim me liderët

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 431 shikime
 • 431 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qytetari shpreh pakënaqësi për pabarazi në trajtimin e pacientëve në krahasim me liderët

Kategoritë


0 komente