Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Qytetet që morën dje premtime nga pesë kandidatët për kryeministër të Kosovës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qytetet që morën dje premtime nga pesë kandidatët për kryeministër të Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qytetet që morën dje premtime nga pesë kandidatët për kryeministër të Kosovës

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 707 shikime
 • 707 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nga Prishtina në Plavë e Guci, në Prizren, Ferizaj, Drenas, Fushë Kosovë e Skenderaj. Këto ishin destinacionet e pesë kandidatëve për kryeministër gjatë së dieles 

Kategoritë


0 komente