Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Radio Prishtina
Radio Prishtina

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Radio Prishtina

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 9,048,289 shikime
 • 0 shikues
 • 6
 • 6
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Radio Prishtina mëton t'i frymëzojë njerëzit, jo vetëm në baza ditore, që ta shohin botën në mënyra e përmes përvojave të ndryshme, duke u ofruar mundësi të reja dhe gjetje interesante përmes transmetimeve të programeve të saj. Radio Prishtina në krye të misionit ka audiencën dhe atë jo vetëm për vendasit.

Plani strategjik i Radio Prishtinës ka për synim rritjen dhe përparimin e saj duke e bërë radion një model të qëndrueshëm, kreativ, inovativ dhe të besueshëm. Mbi të gjitha, radioja për ekipin dhe për projektin tonë është jo vetëm pasion.

Radio Prishtina ka frekuencë regjionale me bazë në Prishtinë dhe transmeton programin e saj edhe drejtpërdrejt përmes aplikacionit për telefonat e mençur dhe në uebfaqen: prishtina.fm

  Shfaq më shumë Shfaq më pak

  6 komente


  0/500