Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Qytetarët dhe opozita e quajnë skandaloz gjestin e Lladrovcit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qytetarët dhe opozita e quajnë skandaloz gjestin e Lladrovcit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qytetarët dhe opozita e quajnë skandaloz gjestin e Lladrovcit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 990 shikime
 • 990 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qytetarët dhe opozita e quajnë skandaloz gjestin e Lladrovcit

Kategoritë


0 komente