Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vogëlushi kur sheh familjarët e vdekur i thotë gjyshit “skena çka me ba”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vogëlushi kur sheh familjarët e vdekur i thotë gjyshit “skena çka me ba”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vogëlushi kur sheh familjarët e vdekur i thotë gjyshit “skena çka me ba”

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 1,952 shikime
 • 1,952 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente