Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Lutfi Haziri i "detyron" pjesëmarrësit në tubimin e LDK-së në Istog të nxjerrin telefonat për të bërë selfie
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lutfi Haziri i "detyron" pjesëmarrësit në tubimin e LDK-së në Istog të nxjerrin telefonat për të bërë selfie

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lutfi Haziri i "detyron" pjesëmarrësit në tubimin e LDK-së në Istog të nxjerrin telefonat për të bërë selfie

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 89 shikime
 • 89 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente