Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Redona shfaqet joshëse për 'Shën Valentinë'
Redona shfaqet joshëse për 'Shën Valentinë'

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Redona shfaqet joshëse për 'Shën Valentinë'

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 490 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Juristja e njohur shqiptare 

Kategoritë


0 komente


0/500