Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Taksa prej 145 eurosh për blerje të veturës së vjetër po kundërshtohet nga qytetarët
Taksa prej 145 eurosh për blerje të veturës së vjetër po kundërshtohet nga qytetarët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Taksa prej 145 eurosh për blerje të veturës së vjetër po kundërshtohet nga qytetarët

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 743 shikime
 • 743 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Taksa prej 145 eurosh për blerje të veturës së vjetër po kundërshtohet nga qytetarët

Kategoritë


0 komente


0/500