Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rëndësia e palestrës për të qenë ‘fit’ gjatë muajve të verës
Rëndësia e palestrës për të qenë ‘fit’ gjatë muajve të verës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rëndësia e palestrës për të qenë ‘fit’ gjatë muajve të verës

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 102 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

-Cilat janë hapat që duhet të merrni për të pas një trup të tonifikuar 
-Këshilla nga trajnerët profesional 
-Rëndësia e ushqimit dhe dietave
Për këto dhe më shumë ndiqeni storjen.
 

Kategoritë


0 komente


0/500