Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si të kthejmë llogarinë në facebook nëse e harrojmë fjalëkalimin
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si të kthejmë llogarinë në facebook nëse e harrojmë fjalëkalimin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si të kthejmë llogarinë në facebook nëse e harrojmë fjalëkalimin

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë video kemi paraqitur disa mënyra të kthimit të kontrollit mbi llogarinë tonë në Facebook – nëse kemi harruar fjalëkalimin, nëse kemi humbur numrin e celularit me të cilin jemi regjistruar në Facebook, apo nëse kemi humbur kontrollin mbi e-mail adresën me të cilën jemi regjistruar.

Disa nga format e kthimit të kontrollit mbi llogarinë tonë kanë disa kushte, si p.sh. pasja në dispozicion të tre personave për të na ndihmuar rreth kthimit të kontrollit mbi llogarinë tonë. Nëse këta persona nuk i keni regjistruar me kohë si persona që do t’u ndihmojnë në këtë rast, atëherë as nuk do të mund të shfrytëzoni ndihmën e tyre. Se si të regjistroni këta persona që do t’u ndihmojnë në rast se e harroni fjalëkalimin e llogarisë tuaj në Facebook, ne e kemi postuar më herët një video, të cilën mund ta gjeni tek rubrika Kurset në milingona.al, apo në kanalet tona në youtube apo gjirafaVideo.

Regjistrohu në kanalin tonë në YouTube
http://bit.ly/mlngsub

Na vizitoni në
http://milingona.al
https://www.youtube.com/milingona
https://video.gjirafa.com/milingona
https://www.linkedin.com/company/mili...
https://www.facebook.com/milingona.al
https://www.instagram.com/milingona_al
https://www.twitter.com/milingona_al
https://www.tiktok.com/@milingona.al

Milingona u ofron video-trajnime praktike në gjuhën shqipe nga sfera të ndryshme të Teknologjisë Informative dhe Ekonomia

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente