Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Reshitaj bëhet ministrja e dytë nga AKR-ja që jep dorëheqje, Qeveria mbetet me vetëm një grua
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Reshitaj bëhet ministrja e dytë nga AKR-ja që jep dorëheqje, Qeveria mbetet me vetëm një grua

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Reshitaj bëhet ministrja e dytë nga AKR-ja që jep dorëheqje, Qeveria mbetet me vetëm një grua

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 63 shikime
 • 63 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Reshitaj bëhet ministrja e dytë nga AKR-ja që jep dorëheqje, Qeveria mbetet me vetëm një grua

Kategoritë0 komente