Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Reshitaj: Kemi kërkuar polici të gjelbër dhe kontroll të cilësisë së naftës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Reshitaj: Kemi kërkuar polici të gjelbër dhe kontroll të cilësisë së naftës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Reshitaj: Kemi kërkuar polici të gjelbër dhe kontroll të cilësisë së naftës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Cilësia e ajrit në Kosovës ishte tema e diskutimit mes Ministrisë së Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor dhe Bankës Botërore në Kosovë.

Kategoritë


0 komente