Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Rikallo nuk përfill vendimin e Këshillit të Shërbimit Civil
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rikallo nuk përfill vendimin e Këshillit të Shërbimit Civil

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rikallo nuk përfill vendimin e Këshillit të Shërbimit Civil

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 87 shikime
 • 87 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rikallo nuk përfill vendimin e Këshillit të Shërbimit Civil

Kategoritë0 komente