Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Rinia e AKR-së promovon me vetura kandidatin për kryetar
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rinia e AKR-së promovon me vetura kandidatin për kryetar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rinia e AKR-së promovon me vetura kandidatin për kryetar

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 51 shikime
 • 51 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rreth 30 vetura me të rinj të AKR-së kanë parakaluar para selisë të këtij subjekti politik, me flamur dhe pankarta e duke i rënë borisë, kanë promovuar kandidatin e tyre për kryetar të Prishtinës, Selim Pacolli.

Kategoritë


0 komente