Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Riot Games zbulon Valorant | GameON BUZZ
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Riot Games zbulon Valorant | GameON BUZZ

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Riot Games zbulon Valorant | GameON BUZZ

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 6 shikime
 • 6 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

E njohur më parë si Project A, Riot Games ka zbuluar gameplay-in e parë të first person shooter-it, bashkë me plot informacione të tjera për mekanikat e lojës dhe datën e saj të lançimit.

Kategoritë


0 komente