Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Rita mbrëmë ja qiti flakën Tiranës me vallën e Rugovës, por a e keni parë mesazhin për italianët?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rita mbrëmë ja qiti flakën Tiranës me vallën e Rugovës, por a e keni parë mesazhin për italianët?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rita mbrëmë ja qiti flakën Tiranës me vallën e Rugovës, por a e keni parë mesazhin për italianët?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 598 shikime
 • 598 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si e paralajmëron koncertin e radhës Rita Ora

Kategoritë


0 komente