Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ronaldo takohet në fushë me lojtarët e Juventusit, ndodhi e papritura!
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ronaldo takohet në fushë me lojtarët e Juventusit, ndodhi e papritura!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ronaldo takohet në fushë me lojtarët e Juventusit, ndodhi e papritura!

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,336 shikime
 • 2,336 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si u prit Ronaldo nga lojtarët e Juventusit

Kategoritë


0 komente