Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Rrëfehet “Pinço”, ushtari i UÇK-së që u lirua nga burgjet serbe ku u mbajt 13 vjet
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrëfehet “Pinço”, ushtari i UÇK-së që u lirua nga burgjet serbe ku u mbajt 13 vjet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfehet “Pinço”, ushtari i UÇK-së që u lirua nga burgjet serbe ku u mbajt 13 vjet

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 6,819 shikime
 • 6,819 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente