Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rrëfime për votimet e përgjakshme të Baranit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrëfime për votimet e përgjakshme të Baranit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfime për votimet e përgjakshme të Baranit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,064 shikime
 • 1,064 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vjedhja e votave nëpër vendvotime është temë mjaft e diskutuar sa herë që organizohen zgjedhjet qofshin ato lokale apo nacionale. Mirëpo kjo nuk është një dukuri e kohëve të fundit. Dikur vjedhja e votave ka quar deri tek vrasje të përgjakshme ku shumë bijë të popullit humbën jetën në përpjekje që t’i mbrojnë ato. Një ngjarje e tillë ka ndodhur në vitin 1937 në Baran të komunës së Pejës.

Kategoritë


0 komente