Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rrëfimi i vajzës që trashëgoi pasurinë familjare
Rrëfimi i vajzës që trashëgoi pasurinë familjare

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfimi i vajzës që trashëgoi pasurinë familjare

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 587 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kush është vajza që trashëgoi pasurinë familjare
Në çfarë  sfidash kaloi ajo?
Çfarë paragjykimesh kishte?
Cili është mesazhi që përcjell ajo?
Për këto dhe më shumë detaje ndiqeni intervistën e plotë.
 

Kategoritë


0 komente


0/500