Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
#RriNShpi - 10 libra
#RriNShpi - 10 libra

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

#RriNShpi - 10 libra

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 512 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

#rriNshpi #rrinGjirafa dhe lexoni këto 10 libra:
10. "Steve Jobs" nga Walter Isaacson -  https://gj.al/mKAOSp
9. "Shënime mbi një planet nervoz" nga Matt Haig-  https://gj.al/iANaMT
8. "Procesi" nga Franz Kafka - https://gj.al/EcjTsO
7. "Sapiens -Një histori e shkurtër e njerëzimit" nga Yuval Noah Harari -  https://gj.al/CJVopl
6. "Muzeu i pafajësisë" nga Orhan Pamuk -  https://gj.al/CJVopl
5. "Ditari i një trupi" nga Daniel Pennac -  https://gj.al/K74U9S
4. "Arti i brishtë i Not Giving e F**k" nga Mark Manson -  https://gj.al/8Q3jqn
3. "Të bëhesh" nga Michelle Obama -  https://gj.al/ErlZhi
2. "Einstein - Jeta dhe universi i tij" nga Walter Isaacson -  https://gj.al/kBRaFc
1. "Prilli i thyer" nga Ismail Kadare-  https://gj.al/6a4pVG

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

1 koment


0/500