Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

#RriNGjirafa

2 sezone | 17 episode

N’këtë kohë të çuditshme që ka ardhë, #RriNshpi është këshilla që duhet ta praktikojmë të gjithë. Kësaj këshille, ne ia kemi shtuar edhe një këshillë tjetër, në mënyrë që sa më lehtë ta kaloni kohën në shtëpi: #RriNGjirafa. Këtu mund të gjeni këshilla, udhëzime e propozime se si ta kaloni kohën në shtëpi, duke u argëtuar e edukuar.

Shfaq më shumë
Alternate Text