Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
#RriNShpi - 10 lojërat në shtëpi
#RriNShpi - 10 lojërat në shtëpi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

#RriNShpi - 10 lojërat në shtëpi

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 578 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

#rriNshpi dhe luani këto 10 lojëra:
10. "Trego një barcoletë"
9. "20 pyetje"
8. "Telefoni i prishur"
7. "Gjueti thesari" 
6. "Basketboll me qorapa" 
5. "Loja me puzzle"
4. "Gjeje personazhin"
3. "Qëllo objektin"
2. "Fshehurazi" 
1. "Luaj duke vizatuar" 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

1 koment


0/500