Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
#RriNShpi - 10 produkte teknologjike që mund të i porositni në gjirafa50
#RriNShpi - 10 produkte teknologjike që mund të i porositni në gjirafa50

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

#RriNShpi - 10 produkte teknologjike që mund të i porositni në gjirafa50

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 1,459 shikime
 • 1,459 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

#RriNshpi #RrinGjirafa dhe porosit online në gjirafa50 këto produkte:
10. "Kufje Steelseries Arctis 1" - https://gj.al/HVcngg
9. "Maus Steelseries Rival 3" -  https://gj.al/ZjGAbD
8. "Tastierë Steelseries Apex 3" - https://gj.al/vB20yk
7. "Monitor Samsung" - https://gj.al/yJmqOn
6. "Konzolë PlayStation 4 Slim + Fortnite" - https://gj.al/UInQfe
5. "Laptop Lenovo IdeaPad L340" - https://gj.al/cTkukW
4. "Laptop MSI GF63 Thin 9SC" -  https://gj.al/0ys5Mm
3. "Laptop MSI Modern" - https://gj.al/PxQAnc
2. "Xbox One S" -  https://gj.al/k0NSRa
1. "PlayStation 4 Pro + Fortnite" -  https://gj.al/4Ge0xb

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500