Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
#RriNShpi - Pse të i lajmë duart 20 sekonda?
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
#RriNShpi - Pse të i lajmë duart 20 sekonda?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

#RriNShpi - Pse të i lajmë duart 20 sekonda?

 • E publikuar: para 1 jave
 • 3,218 shikime
 • 3,218 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

#rriNshpi #laniduart

Kategoritë


1 koment