Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rritet numri i përdoruesve të drogës
Rritet numri i përdoruesve të drogës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rritet numri i përdoruesve të drogës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Përdorimi i narkotikëve në Kosovë vazhdon të jetë i lartë. Marihuana është lloji i drogës që vazhdon të përdoret më së shumti. Derisa, kokaina është substanca narkotike që në dy vitet e fundit ka shënuar rritje të madhe të konsumimit.

Kategoritë


0 komente


0/500