Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rrjeti i Bizneseve Shqiptare te Beneluksit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrjeti i Bizneseve Shqiptare te Beneluksit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 18:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrjeti i Bizneseve Shqiptare te Beneluksit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 208 shikime
 • 208 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë video-trajnim do të shpjegojmë mënyrën e përdorimit të një data-baze të punuar nga një kompani Kosovare, për një rrjet të bizneseve shqiptare në Evropë. Shqiptarët të cilët jetojnë në shtetet e Beneluksit, kanë ndërtuar një ueb-aplikacion – në të cilin i regjistrojnë organizatat apo bizneset e tyre si anëtare të një organizimi më të madh që e kanë emërtuar: Rrjeti i Bizneseve Shqiptare të Beneluksit. Me këtë emër edhe e kanë adresën në ueb: https://www.rrbshb.com. Na vizitoni në: https://video.gjirafa.com/milingona https://www.youtube.com/milingona https://www.facebook.com/milingona.al https://www.twitter.com/milingona_al https://www.instagram.com/milingona_al https://plus.google.com/+milingona Milingona Shqip iu ofron trajnime praktike nga sfera të ndryshme të Teknologjisë Informative.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente