Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Rrotull.com

1 shfaqje | 10 video | 3,038 shikime

Rrotull është një platformë biznesore dhe ekonomike e cila shërben si urë lidhëse ndërmjet bizneseve, individëve dhe zhvillimeve të fundit në botën e ekonomisë dhe ndërmarrësisë. Kjo platformë ka për qëllim të krijoj një koncept të ri të të menduarit ekonomik dhe biznesor, i gatshëm të ndajë sugjerime nga më të ndryshmet besa edhe përvoja të mira qofshin ato vendore apo ndërkombëtare të cilat do të mund t’iu ndihmonin ndërmarrësve të rinj në krijimin e bizneseve të reja apo edhe në progresin e atyre ekzistuese.

Shfaq më shumë
Alternate Text