Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Rrotull.Com

9 episode | 2,816 shikime

Koncept i ri i të të menduarit ekonomik dhe biznesor, i gatshëm të ndajë sugjerime nga më të ndryshmet besa edhe përvoja të mira qofshin ato vendore apo ndërkombëtare të cilat do të mund t’iu ndihmonin ndërmarrësve të rinj në krijimin e bizneseve të reja apo edhe në progresin e atyre ekzistuese.

Shfaq më shumë
Alternate Text