Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rruga që lidh Kosovën dhe Shqipërinë lehtëson bashkëpunimin ndërmjet vete
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rruga që lidh Kosovën dhe Shqipërinë lehtëson bashkëpunimin ndërmjet vete

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rruga që lidh Kosovën dhe Shqipërinë lehtëson bashkëpunimin ndërmjet vete

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjatë ditës së sotme është përuruar rruga Krushevë-Shishtavec, në Dragash, rrugë kjo e cila lidh Kosovën me Shqipërinë. Ndërtimi i kësaj rruge është financuar nga Bashkimi Evropian dhe investimi është pjesë e Programit për Bashkëpunim Ndërkufitar të IPA-s dhe si synim ka lehtësimin e komunikimit në mes të banorëve nga të dy anët e kufirit.

Kategoritë


0 komente