Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
S’ka ligj as rregullore për deputetët serb
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
S’ka ligj as rregullore për deputetët serb

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

S’ka ligj as rregullore për deputetët serb

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputetët e Listës Serbe duket se po e shfrytëzojnë në maksimum mundësin për të marrë para nga buxheti i Kosovës. Ata të martën, pa u penguar fare nga administrata e Kuvendit, kanë hyrë në fund të seancës dhe kanë nënshkruar kinse kanë qenë në seancë vetëm për t’i marrë mëditjet.

Kategoritë


0 komente