Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Sa është i rrezikshëm frigoriferi që mbani në shtëpi
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sa është i rrezikshëm frigoriferi që mbani në shtëpi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sa është i rrezikshëm frigoriferi që mbani në shtëpi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 59 shikime
 • 59 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sa është i rrezikshëm frigoriferi që mbani në shtëpi- Shikoni cila pjesë e tij shkakton zjarr shumë lehtë

Kategoritë


0 komente