Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Sabri Fejzullahu feston 50 vjetorin e karrierës së tij
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sabri Fejzullahu feston 50 vjetorin e karrierës së tij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sabri Fejzullahu feston 50 vjetorin e karrierës së tij

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 304 shikime
 • 304 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sabri Fejzullahu feston 50 vjetorin e karrierës së tij

Kategoritë


0 komente