Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Sabri Fejzullahut i dështon koncerti në Gërmi
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sabri Fejzullahut i dështon koncerti në Gërmi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sabri Fejzullahut i dështon koncerti në Gërmi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 6,468 shikime
 • 6,468 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Numër i vogël i shikuesve në koncertin e Sabri Fejzullahut në Gërmi

Kategoritë


1 koment