Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Samsung Galaxy A71 - GameON Review | COD Mobile, PUBG Mobile
Samsung Galaxy A71 - GameON Review | COD Mobile, PUBG Mobile

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Samsung Galaxy A71 - GameON Review | COD Mobile, PUBG Mobile

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 13 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kjo video mundësohet nga Telekom Albania
Ju mund ta porosisni online Samsung Galaxy A71 nëpërmjet Telekom Albania në këtë link: https://www.telekom.com.al/search/?q=a71

Ky eshte Samsung Galaxy A71, nje telefon i ri mid-range i cili ne dukje eshte mjaft impresionues. Me nje display mjaft te madh, procesor te ri dhe kater kamera ne pjesen e prapme te telefonit, le ta zbulojme ne kete GameON Review se si performon ky telefon, ne gaming dhe jo vetem.

Nëse dëshironi më shumë reviews etj., shkruani në komentet më poshtë.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500