Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Samsung Galaxy S20 Ultra - GameON Review | Fortnite, PUBG Mobile, Call of Duty, Osu!, Mobile Legends
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Samsung Galaxy S20 Ultra - GameON Review | Fortnite, PUBG Mobile, Call of Duty, Osu!, Mobile Legends

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Samsung Galaxy S20 Ultra - GameON Review | Fortnite, PUBG Mobile, Call of Duty, Osu!, Mobile Legends

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 19 shikime
 • 19 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kjo Review eshte mundesuar nga Telekom Albania. Ju mund të rezervoni paraprakisht Samsung Galaxy S20 Ultra nëpërmjet Telekom Albania në këtë link: https://rezervo.telekom.com.al/

GameON Albania ka bërë review Galaxy S20 Ultra dhe performancën e këtij smartphone në gaming duke luajtur lojëra si Fortnite, PUBG Mobile, Call of Duty: Mobile, Mobile Legends, Archero, osu! etj.

Gjithashtu kemi testuar kameran dhe specifikat e tjera të këtij smartphone, duke treguar cilësinë e xhirimit dhe fotografisë.

Nëse dëshironi më shumë reviews etj., shkruani në komentet më poshtë Mund të na kontaktoni në [email protected]

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente