Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
SBASHK-u nuk heq dorë nga greva pa e dërguar projektligjin në Kuvend
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
SBASHK-u nuk heq dorë nga greva pa e dërguar projektligjin në Kuvend

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

SBASHK-u nuk heq dorë nga greva pa e dërguar projektligjin në Kuvend

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Drejtues të SBASHK-ut kanë kërcënuar se nëse brenda dy ditësh projektligji për punëtorët e viteve të 90-ta nuk dërgohet në Kuvend, atëherë atyre nuk u mbetet asgjë tjetër përveç që të hyjnë në grevë. Ndërkohë Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë i bën thirrje SBASHK-u të anulojë grevën e paralajmëruar për 13 prill, pasi kjo rrezikon edhe testin PISA 2018 që do të fillojë të mbahet nga nesër.

Kategoritë


0 komente