Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
SBASHK-u paralajmëron grevë në kohë të pacaktuar nëse Qeveria nuk reflekton
SBASHK-u paralajmëron grevë në kohë të pacaktuar nëse Qeveria nuk reflekton

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

SBASHK-u paralajmëron grevë në kohë të pacaktuar nëse Qeveria nuk reflekton

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Dy orët e para të mësimit nuk janë mbajtur në të gjitha shkollat e pasi që mësimdhënësit u janë përgjigjur grevës së thirrur nga SBASHK-u.

Kategoritë


0 komente


0/500