Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Schengen Visa - 15. Çohu Toli i nanës o
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Schengen Visa - 15. Çohu Toli i nanës o

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 28:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Schengen Visa - 15. Çohu Toli i nanës o

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 415,473 shikime
 • 415,473 shikime
 • 0 shikues
 • 20
 • 20
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prodhim i GjirafaStudios 

Në role: Ernest Malazogu, Shengyl Ismaili, Lulzim Bucolli, Granit Uka, Semira Latifi, Rifat Smani, Hajat Toçilla, Anila Krasniqi.

Regjia: Genc Berisha
Skenari: Agon Myftari

Bazuar në idenë e: Ard Islami

Kategoritë


27 komente