Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Schengen Visa - 21. Kliçkas, guxhas, pitpitak
Schengen Visa - 21. Kliçkas, guxhas, pitpitak

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 32:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Schengen Visa - 21. Kliçkas, guxhas, pitpitak

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 350,389 shikime
 • 0 shikues
 • 14
 • 14
 • Shpërndaje

Për videon

Prodhim i GjirafaStudios 


Në role: Ernest Malazogu, Shengyl Ismaili, Lulzim Bucolli, Granit Uka, Semira Latifi, Rifat Smani, Hajat Toçilla.

Regjia: Genc Berisha
Skenari: Agon Myftari
 

Kategoritë


26 komente


0/500