Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Schengen Visa

3 sezone | 60 episode | 17,148,636 shikime

Zbuloni ndodhitë e pazakonta dhe qesharake në zyrat e "Ambasadës" së Schengen Visa!

Çdo të diel në ora 20:00, bashkohuni me aventurat e Xhejmsit, Nëntorit, Axhës Basri, Ibrës, Lules dhe Lirisë.

Ndërsa për abonuesit e gjirafaPremium, SchengenVisa do të shfaqet çdo të premte, nga ora 20:00.

Prodhim i GjirafaStudios

Shfaq më shumë

Luajnë: Ernest Malazogu, Lulzim Bucolli, Granit Uka, Rifat Smani, Semira Latifi, Shengyl Ismaili, Arta Selimi. 
Skenari: Agon Myftari 
 

Alternate Text