Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Schengen Visa

2 sezone | 68 episode | 21,368,621 shikime

Zbuloni ndodhitë e pazakonta dhe qesharake në zyrat e "Ambasadës" së Schengen Visa!

Çdo të diel në ora 20:00, bashkohuni me aventurat e Xhejmsit, Nëntorit, Axhës Basri, Ibrës, Lules dhe Lirisë.

Prodhim i GjirafaStudios

Shfaq më shumë

Luajnë: Ernest Malazogu, Lulzim Bucolli, Granit Uka, Rifat Smani, Semira Latifi, Shengyl Ismaili, Arta Selimi. 
Skenari: Agon Myftari 
 

Alternate Text