Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Seanca nis me kritikat për zëvendësministrat
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Seanca nis me kritikat për zëvendësministrat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Seanca nis me kritikat për zëvendësministrat

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Seanca plenare e Kuvendit të Kosovës po vazhdon për programin e Qeverisë së Kosovës, ku temë diskutimi sërish ishte numri i madh i zëvendësministrave në Qeverinë Haradinaj.

Kategoritë


0 komente