Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Sefaj nuk raporton në Komisionin për Punë të Brendshme
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sefaj nuk raporton në Komisionin për Punë të Brendshme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sefaj nuk raporton në Komisionin për Punë të Brendshme

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 16 shikime
 • 16 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjendja shëndetësore ia ka pamundësuar ministrit të Punëve të Brendshme Flamur Sefaj të raportojë në Komisionin për Punë të Brendshme dhe Siguri, rreth situatës në Inspektoratin Policor të Kosovës.

Kategoritë


0 komente