Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Selmanaj: Kryeministri Haradinaj është i dorës së dytë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Selmanaj: Kryeministri Haradinaj është i dorës së dytë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Selmanaj: Kryeministri Haradinaj është i dorës së dytë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i LDK-së, Driton Selmanaj, duke komentuar deklaratat e nënkryetarit të PDK-së, Memli Krasniqit, ka thënë se cirku ka filluar në momentin kur kanë filluar pazaret politike në kafenetë e Prishtinës dhe se Qeveria e Kosovës e ka obligim të vjen në Kuvend.

Kategoritë


0 komente