Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Serbët në veri s’paguajnë as rrymë as ujë, marrin pensione nga Serbia e ankohen se po jetojnë keq
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Serbët në veri s’paguajnë as rrymë as ujë, marrin pensione nga Serbia e ankohen se po jetojnë keq

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Serbët në veri s’paguajnë as rrymë as ujë, marrin pensione nga Serbia e ankohen se po jetojnë keq

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,472 shikime
 • 1,472 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente