Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Serbët pyesin deputetët: Si të bashkëpunohet me NATO-n e ku të rreshtohen në rast të luftës Kosovë – Serbi
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Serbët pyesin deputetët: Si të bashkëpunohet me NATO-n e ku të rreshtohen në rast të luftës Kosovë – Serbi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Serbët pyesin deputetët: Si të bashkëpunohet me NATO-n e ku të rreshtohen në rast të luftës Kosovë – Serbi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,283 shikime
 • 1,283 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente