Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​“Serbia të kushtëzohet: S’ka marrëveshje pa zbardhjen e fatit të të pagjeturve”
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​“Serbia të kushtëzohet: S’ka marrëveshje pa zbardhjen e fatit të të pagjeturve”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​“Serbia të kushtëzohet: S’ka marrëveshje pa zbardhjen e fatit të të pagjeturve”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Derisa po flitet për finalizim të marrëveshjes Kosovë-Serbi, çështja e personave të pagjetur ende nuk është temë në dialogun e Brukselit. Familjarë të personave të zhdukur dhe deputetë të Kuvendit të Kosovës kërkojnë që mos të nënshkruhet marrëveshje finale me Serbinë pa u marrë vesh për zbardhjen e fatit të mbi 1600 personave të zhdukur gjatë luftës së fundit në Kosovë. E në Qeverinë e Kosovës, thonë se “njerëzisht, kjo temë është dashur të jetë pika e parë e bisedimeve”.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente